Офиційна назва: Одеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Освітні ресурси та технологічний тренінг» № 94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики імені Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеської міської ради Одеської області

Коротка інформація:

Державна загальноосвітня єврейська школа №94 відкрилася в Одесі 25 січня 1995 року. За наступні роки вона була реорганізована і в даний час є спеціалізованою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів «ОРТ» № 94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики.

Школа є державною та виконує навчальну програму освіти України. Після закінчення школи її випускники одержують атестат про середню освіту.

У 2021-22 навчальному році в 20 класах школи навчається 486 учнів. Школа працює 5 навчальних днів на тиждень за одну зміну (з 8.30 до 16.00).

У школі вивчається цикл єврейських дисциплін: іврит, культура, традиції, історія єврейського народу, спецкурс «Холокост». Цей цикл викладається на основі ізраїльських та авторських програм, що контролюється не лише Міністерством освіти України, а й Міністерством освіти Ізраїлю.

Курс інформатики та інформаційних технологій вивчається з 1 по 11 класи. Введено унікальний курс «Технологія» у 5-9 класах, інструментами якого є комп’ютерне та фізичне моделювання на основі Lego Education, Lego Mindstorms, BrainPad, BBC micro:bit та Arduino.

Для розкриття творчих здібностей, повноцінного естетичного розвитку учнів діють різноманітні гуртки – гурток робототехніки, фото та відеотехнології, 3D моделювання, гурток математики, шкільний ансамбль «Ніцанім». Велика увага приділяється взаємозв’язку сім’ї та школи – діє «Клуб єврейської сім’ї». Щотижня проводиться Шабат, відзначаються усі єврейські свята.