Вебінари – це заходи, які відбуваються в режимі он-лайн. Вони схожі на звичайні семінари – послідовні доповіді, показ демонстрацій, запитання та відповіді, проте все це відбувається в режимі реального часу через Інтернет.

У рамках міжнародних проектів та навчально-методичної роботи школи, вчителі нашої школи проводять навчальні та ознайомчі вебінари.

Записи проведених вебінарів:

15 квітня 2021
   Вебінар на тему “Огляд нового курсу “Створення мобільних додатків” провів учитель інформатики та технології Ігор Володимирович Кіт.
25 березня 2021
  Вебінар на тему “SPIKE Prime: огляд платформи та її освітніх можливостей” провів учитель інформатики та технології Ігор Володимирович Кіт.

13 лютого 2020

  Вебінар на тему “Мобільні технології у роботі вчителя” провів Ігор Володимирович Кіт, учитель інформатики та технології.
07 листопада 2019
  Вебінар на тему “Комп’ютерна анімація” провели Ганна Вікторівна Мічуріна та Вікторія Романівна Лапінська, вчителі інформатики та технології.
26 вересня 2019
  Вебінар на тему “Огляд нового курсу технології на базі EV3” провів Ігор Володимирович Кіт, учитель інформатики та технології.
14 березня 2019
  Вебінар на тему “Підготовка мультимедійних навчальних матеріалів для уроків” провела Ганна Вікторівна Мічуріна, вчитель інформатики та технології.
01 листопада 2018
  Вебінар на тему «Організація роботи гуртка робототехніки», провів Ігор Володимирович Кіт – вчитель інформатики та технології.
15 березня 2018
   Вебінар на тему “Курс технології ГРТ. Моделювання конструкцій та механізмів.” провела Мічуріна Ганна Вікторівна, вчитель інформатики та технології.
 08 лютого 2018
  Вебінар “Методичні особливості використання платформи Arduino у навчальному процесі”. Лектор – Кіт Ігор Володимирович, вчитель інформатики та технології.
07 грудня 2017
  Вебінар “Ефективний урок технології”. Лектор – Кіт Ігор Володимирович, вчитель інформатики та технології.